TYLKO ZAWODOWCY

Współpracujemy z najlepszymi hydraulikami w Bydgoszczy i okolicach.
Hydraulik Bydgoszcz. Usługi Pogotowie Hydrauliczne Bydgoszcz.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Korzystamy z najnowszych hydraulicznych technologii.
Hydraulik Bydgoszcz. Usługi Pogotowie Hydrauliczne Bydgoszcz.

POGOTOWIE HYDRAULICZNE

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe na pewno zwiększy komfort użytkowania z mieszkania. Nie martwić się, że wstajemy z łóżka i bosymi stopami stąpamy po zimnej podłodze. W łazience, wychodząc prosto z prysznica, nie musimy od razu wskakiwać na dywanik lub w ciepłe kapcie. Takich plusów jest zdecydowanie więcej.

Zanim jednak zdecydujemy się na ogrzewanie podłogowe, należy pamiętać o zachowaniu pewnych zasad. Chyba nikt nie chciałby się zmierzyć z przykrą przygodą polegającą na kuciu całej podłogi, by usunąć usterkę.

Jeżeli jednak powierzymy montaż ogrzewania podłogowego doświadczonym fachowcom, na pewno korzystanie z niego, będzie zaliczać się wyłącznie do przyjemności.

Do takich zasad, które koniecznie należy zachować, zalicza się dylatacja. To nic innego jak przestrzeń znajdująca się pomiędzy konstrukcją budynku, a płytą podłogową. Podłoga teraz będzie nagrzewana, a co za tym idzie, może dojść do jej odkształcania. Jeżeli chcemy zachować wszystkie płytki w całości, taka przestrzeń powinna wynieść mniej więcej 0,5 cm.

Bardzo często popełnianym błędem podczas samodzielnej próby kładzenia posadzek, jest położenia materiału posiadającego właściwości termoizolacyjne. Niestety doprowadzi to do efektu odwrotnego, niż tego, który chcieliśmy uzyskać. Dlatego należy skupić się na zakupie materiałów doskonale przewodzących ciepło. Istotne jest również to, na co się zdecydujemy przy kładzeniu podłogi.

W przypadku ogrzewania podłogowego, na pewno możemy zapomnieć o parkiecie. Za to najlepszym rozwiązaniem będą płytki ceramiczne, a także kamienne. Jeżeli zatem marzyło nam się o marmurach w domu, to możemy odetchnąć z ulgą. Jest on doskonałym przewodnikiem ciepła.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Wszystkie osoby, które jeszcze nie wiedzą, czy warto zdecydować się na ogrzewanie podłogowe w swoim domu, zapraszamy do konsultacji. Na pewno znajdziemy złoty środek.

Tym bardziej, że zajmujemy się montażem ogrzewania podłogowego, nie tylko w nowych budynkach, ale i również w tych, w których przeprowadzany jest generalny remont.