TYLKO ZAWODOWCY

Współpracujemy z najlepszymi hydraulikami w Bydgoszczy i okolicach.
Hydraulik Bydgoszcz. Usługi Pogotowie Hydrauliczne Bydgoszcz.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Korzystamy z najnowszych hydraulicznych technologii.
Hydraulik Bydgoszcz. Usługi Pogotowie Hydrauliczne Bydgoszcz.

POGOTOWIE HYDRAULICZNE

Dlaczego regularne przeglądy hydrauliczne są tak ważne?

Wiele osób nie ma pojęcia, że systematyczne przeglądy hydrauliczne pozwalają ograniczyć ryzyko wystąpienia kosztownej awarii. Zdecydowana większość zgłasza się do Hydraulik Bydgoszcz dopiero po wystąpieniu usterki. To wielki błąd! Utrzymanie sprawności instalacji jest o wiele tańsze. Warto wiedzieć, że znajdują się w niej części eksploatacyjne ulegające naturalnemu zużyciu podczas eksploatacji.

Jak często wykonywać przeglądy hydrauliczne?

Przegląd hydrauliczny powinien mieć miejsce przynajmniej raz do roku. Na uwagę zasługuje fakt, że nie ma tutaj znaczenie rodzaj posiadanego kotła c.o. Najlepiej, aby sprawdzenie urządzeń i rur zostało przeprowadzone przed nadchodzącym sezonem grzewczym. Nie można także zapomnieć o grzejnikach, które dość często ulegają zapowietrzeniu.

Do czynności serwisowych można zaliczyć sprawdzenie szczelności instalacji. Trzeba mieć świadomość, że uszkodzone rury nie tylko zakłócają pracę systemu wodnego, ale także stanowią realne zagrożenie dla otoczenia. Mogą doprowadzić do zalania mieszkania. Jeśli sytuacja tego wymaga, to warto także wymienić zawory, termostaty oraz inne elementy, których stan wskazuje na zużycie. Niektórym usterkom można zapobiec!

Po co przeprowadza się kontrolę wentylacji?

Niska wydajność przepływu powietrza może uniemożliwić prawidłową pracę urządzeń grzewczych, pieca, grzejników i innych. Bywa tak, że wewnątrz instalacji zalegają zanieczyszczenia. Konieczne jest wykonanie testu, dzięki któremu możliwa jest trafna ocena sprawności wentylacji. Jeśli nie znajduje się ona na satysfakcjonującym poziomie, to niezbędne jest znalezienie źródła nieprawidłowości oraz jego wyeliminowania.